WYJAZD INTEGRACYJNY

23 PAŹ, 2022 GODZ: 11:40

„Nie samą pracą człowiek żyje, choć jest ona bardzo istotna” -  biorąc sobie te słowa do serca w piątek 16 września 2022 r. grupa 54 pracowników spółki GOBARTO z dwóch Pionów – Pionu Pani Prezes Katarzyny Goździkowskiej-Gaztelu oraz Pionu Prezesa Rafała Oleszaka wzięli udział w trzydniowym wyjeździe integracyjnym w Ośrodku Zawiaty, znajdującym się w urokliwej części naszego kraju – na Kaszubach. Nie był to pierwszy taki wspólny wyjazd, jednak jak zawsze zabawa była przednia!

Na piątkowy wieczór zaplanowana została kolacja w formie biesiady w wiacie grillowej. Serwowane były m.in. karkówki, kiełbasy, kiszki ziemniaczane, a orzeźwienie przyniosło regionalne kaszubskie piwo w różnych smakach. Do przysłowiowego „kotleta” przygrywał wielopokoleniowy zespół kaszubski, który oprócz pięknego rytmicznego śpiewu i grania na nietypowych instrumentach, próbował nauczyć słów i alfabetu kaszubskiego.
Następny dzień przyniósł wiele atrakcji: od 6-tej rano grzybobranie, a potem kąpiel w jeziorze – prawie jak morsowanie. Po śniadaniu wszyscy wzięli udział w grze terenowej, gdzie uczestnicy musieli rozwiązywać zadania, zdobywać specjalne kody, wypłukiwać złoto z jeziora, śpiewać piosenki czy przybierać barwy wojenne. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Po obiedzie czas został spędzony typowo rekreacyjnie – kajaki, rowery wodne, wypoczynek na pomoście. Gdy już nastąpiła pełna regeneracja sił, uczestnicy wzięli udział w kolejnych zabawach – Familiada, konkurs strzelania z łuku, turniej tenisa stołowego. Zabawy było co niemiara. Dzień zakończony został uroczystą kolacją połączoną z tańcami, a nawet śpiewami, gdy zabrakło prądu.

W niedzielę po śniadaniu nastąpił wyjazd z tego cudownego miejsca. Wszyscy uczestnicy bogatsi o nowe wspomnienia i doświadczenia wyjechali z nadzieją na kolejne spotkanie integracyjne. Kto wie? Może w jeszcze większym gronie?

Pozostałe aktualności

Węgrzynów pracuje na 100%

Spółka Agroferm, należąca do Grupy Kapitałowej Gobarto, zakończyła rozpoczętą w czerwcu 2022 r. budowę biogazowni rolniczej w powiecie milickim. Inwestycja warta 14,5 mln zł otrzymała...

06 MAR, 2024 GODZ: 10:53

Wycieczka edukacyjna - biogazownia Zalesie

15 marca 2023 r. w biogazowni Zalesie odbyła się wycieczka dla dzieci uczęszczających do V klasy szkoły podstawowej z warszawskiego Ursynowa. Podczas zwiedzania, dzieci dowiedziały...

03 KWI, 2023 GODZ: 08:40