Przejdz do strony

Gobarto Dziczyzna to rdzennie polska, renomowana i nowoczesna firma. Jedna z nielicznych, która jest zarządzana przez myśliwych i zwolenników łowiectwa. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, pasja i odpowiedzialność. Gobarto Dziczyzna Sp. z o. o. jest spółką zależną Gobarto S.A, która jest częścią Grupy Cedrob. 

Najwyższa jakość produkcji gwarantowana jest wdrożonymi systemami jakości: 

IFS - na poziomie wyższym oraz BRC - na poziomie A.

Pochodzącą tylko z polskich lasów i pól zwierzynę łowną, pozyskujemy poprzez sieć własnych skupów. Zapewnia to najwyższej jakości surowiec. Posiadamy stały, zgodny z kalendarzem łowieckim, dostęp do mięsa dzikich zwierząt: jelenia szlachetnego, sarny, muflona, daniela czy dzika. Przez ponad 15 lat funkcjonowania Gobarto Dziczyzna wypracowała pozycję jednego z liderów na rynku. Wyjątkowe walory szlachetnego i niepowtarzalnego smaku mięsa dostrzegają klienci m.in.: w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Austrii, Belgii czy UK.

Jakość produktów potwierdzona jest certyfikatem Doceń Polskie – Top Produkt. Na życzenie naszych odbiorców, mięsa dostarczane są w formie mrożonej lub chłodzonej. Produkujemy szeroką gamę elementów dziczyzny różniących się formą, wielkością, wagą, oraz detalami obróbki. Wśród nich znajdują się: steki, ossobuco, rolady, kości rurkowe, gulasze czy poliki.
Materiały dodatkowe

Poznaj nasz katalog produktów

Dziczyzna to bogactwo witamin i mikroelementów. Jest źródłem łatwo przyswajalnego żelaza oraz pełnowartościowego białka, fosforu, wapnia, magnezu, a także witamin z grupy B (B2, B6, B5). Dziczyzna charakteryzuje się także niską zawartością cholesterolu oraz dużą ilością aminokwasów egzogennych.