GOBARTO S.A. uczestniczyło aktywnie w NAJWIĘKSZYCH TARGACH PRACY – Talent Days 2019.

04 GRU, 2019 GODZ: 15:58

Są to jedne z najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. 24 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 29 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hala Stulecia oraz 5 listopada na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wszystkie zainteresowane osoby podjęciem pracy lub praktyk w naszej Grupie mogły z nami porozmawiać oraz poznać bliżej naszą organizację. A to wszystko przy japońskich lodach.

Targi Absolvent Talent Days skierowane są do wszystkich osób poszukujących pracy ale także dla osób, które poszukują obszaru, w którym chciałyby się rozwijać. Rozmowy były dla obu stron ciekawe i owocne, niektórzy już dziś planują z nami swoją karierę zawodową. My dowiedzieliśmy się o tym, że naprawdę wyglądamy jak  Najlepszy Zespół EVER, dużo też mówiliśmy o naszej kulturze organizacyjnej. W sumie w czasie tych trzech spotkań odbyliśmy rozmowy z ponad 1600 Kandydatami.  Nasze stoisko było jednym z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych punktów na Targach.

Kandydaci rzucili nam wyzwanie – jak będzie wyglądało nasze stoisko następnym razem – ale o tym opowiemy już Wiosną 2020 r.  Zapraszamy już dziś do naszych stanowisk na Targach Talent Days 2020.

Pozostałe aktualności

Gobarto uruchamia hodowlę zarodową Zalesie

Już wkrótce rozpocznie się zasiedlanie hodowli zarodowej trzody chlewnej w Zalesiu. Warta prawie 100 mln zł inwestycja Grupy Gobarto ogrzewana będzie wyłączenie za pomocą zielonej energii.Położona...

10 GRU, 2020 GODZ: 11:00