GOBARTO S.A. uczestniczyło aktywnie w NAJWIĘKSZYCH TARGACH PRACY – Talent Days 2019.

04 GRU, 2019 GODZ: 15:58

Są to jedne z najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. 24 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 29 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hala Stulecia oraz 5 listopada na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wszystkie zainteresowane osoby podjęciem pracy lub praktyk w naszej Grupie mogły z nami porozmawiać oraz poznać bliżej naszą organizację. A to wszystko przy japońskich lodach.

Targi Absolvent Talent Days skierowane są do wszystkich osób poszukujących pracy ale także dla osób, które poszukują obszaru, w którym chciałyby się rozwijać. Rozmowy były dla obu stron ciekawe i owocne, niektórzy już dziś planują z nami swoją karierę zawodową. My dowiedzieliśmy się o tym, że naprawdę wyglądamy jak  Najlepszy Zespół EVER, dużo też mówiliśmy o naszej kulturze organizacyjnej. W sumie w czasie tych trzech spotkań odbyliśmy rozmowy z ponad 1600 Kandydatami.  Nasze stoisko było jednym z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych punktów na Targach.

Kandydaci rzucili nam wyzwanie – jak będzie wyglądało nasze stoisko następnym razem – ale o tym opowiemy już Wiosną 2020 r.  Zapraszamy już dziś do naszych stanowisk na Targach Talent Days 2020.

Pozostałe aktualności

Połączenie GOBARTO S.A. i MEAT – PAC Sp. z o.o.

W związku z decyzją o połączeniu Gobarto S.A. i jej spółki zależnej MEAT - PAC sp. z o.o. ogłoszoną Raportem bieżącym nr 3/2021 z dnia 09 marca 2021 roku poniżej przedstawiamy Plan...

21 KWI, 2021 GODZ: 10:45

Gobarto uruchamia hodowlę zarodową Zalesie

Już wkrótce rozpocznie się zasiedlanie hodowli zarodowej trzody chlewnej w Zalesiu. Warta prawie 100 mln zł inwestycja Grupy Gobarto ogrzewana będzie wyłączenie za pomocą zielonej energii.Położona...

10 GRU, 2020 GODZ: 11:00