Festyn Rodzinny Gobarto – Grąbkowo 2019

25 CZE, 2019 GODZ: 16:49

W sobotę 15 czerwca pracownicy Grupy Kapitałowej Gobarto wraz ze swoimi pociechami mieli okazję świętować Dzień Dziecka. Była to doskonała okazja nie tylko do świetnej zabawy dla całych rodzin, ale też możliwość obejrzenia jednego z największych Zakładów w Polsce oraz integracji pracowników z różnych spółek GOBARTO. 

Organizatorzy zaprosili wszystkich pracowników z całej Polski z każdej spółki. Z każdego miejsca był zapewniony transport na miejsce Festynu. Przewidzianych było mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieci mogły uczestniczyć w licznych konkursach i zabawach z nagrodami takimi jak: malowanie buziek, zajęcia plastyczne, zawody sportowe wraz z rodzicami, a także korzystać z grillowej ciuchci, dmuchanych zamków do zjeżdżania, dmuchanego toru przeszkód i eurobungee. Dodatkowo rozpieszczaliśmy dzieci lodami, watą cukrową i popcornem. Ze względu na upalny dzień, zapewniliśmy dwie kurtyny wodne, które cieszyły się zainteresowaniem zarówno młodych uczestników jaki i tych trochę starszych.

Dorośli brali udział w rozgrywkach w piłce nożnej tj. gigantycznych piłkarzykach, oraz uczestniczyli w zawodach: ujeżdżanie byka i alkogoglach. We wszystkich konkursach uczestnicy mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Nad stroną muzyczną czuwał profesjonalny DJ, a w trakcie części muzycznej wystąpiła nasza pracownica Martyna – z mini koncertem. Na zakończenie imprezy rozdawane były dla wszystkich dzieci prezenty z okazji ich święta.

 Oczywiście nie mogło zabraknąć strefy cateringowej, gdzie dla gości przygotowane były dania z grilla, zimne napoje, słodycze, lemoniady, chłopski stół. Jednocześnie GOBARTO w ramach działań pro środowiskowych, zapewnił jednorazowe ekologiczne sztućce i talerze oraz kubki.

Pozostałe aktualności

Połączenie GOBARTO S.A. i MEAT – PAC Sp. z o.o.

W związku z decyzją o połączeniu Gobarto S.A. i jej spółki zależnej MEAT - PAC sp. z o.o. ogłoszoną Raportem bieżącym nr 3/2021 z dnia 09 marca 2021 roku poniżej przedstawiamy Plan...

21 KWI, 2021 GODZ: 10:45

Gobarto uruchamia hodowlę zarodową Zalesie

Już wkrótce rozpocznie się zasiedlanie hodowli zarodowej trzody chlewnej w Zalesiu. Warta prawie 100 mln zł inwestycja Grupy Gobarto ogrzewana będzie wyłączenie za pomocą zielonej energii.Położona...

10 GRU, 2020 GODZ: 11:00